fbpx
Rezerwacja
Book

Główny budynek, recepcja
ul. Straszewskiego 24, II piętro
31-113 Kraków
POLSKA

telefon:
+48 884 604 292

+48 12422 90 20

skype: novumhouse

email: hello@novumhouse.pl

W okresie pandemii recepcja może być czynna tylko telefonicznie. Dzięki doświadczeniu, technologii i naszemu zaangażowaniu jesteśmy przygotowani na 100% zdalną obsługę na najwyższym poziomie.

Godziny otwarcia recepcji:

marzec – październik: codziennie 9:00 – 17:00

listopad – grudzień:  pon – wt zamknięte; śr – nd 9:00 – 17:00

styczeń – luty: zamknięte

25, 26, 31 grudnia, 1 stycznia: zamknięte


NOVUMHOUSE znajduje się w samym centrum Krakowa. Wszystkie atrakcje, sklepy, puby, kluby, kawiarnie, restauracje są w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Tak samo jak i muzea, teatry oraz zabytki.

Jak do nas dojechać?

Z Dworca Głównego:

Wystarczy wsiąść w autobus jadący na przystanek Uniwersytet Jagielloński (3. przystanek). Po wyjściu z autobusu, bądź tramwaju należy cofnąć się 30 metrów i skręcić w lewo. Apartamenty Novum House znajdują się tuż za rogiem, przy ulicy Straszewskiego pod numerem 24.

Z lotniska Kraków Balice:

By dostać się z lotniska Balice do Krakowa najlepiej skorzystać z kolei podmiejskiej. Dojazd do centrum zajmuje ok. 30 minut (to naprawdę proste, a bilet można kupić w pociągu). Po przyjeździe na Dworzec Główny, należy wsiąść w tramwaj lub autobus i po przejechaniu 3 przystanków wysiąść pod Uniwersytetem Jagiellońskim (tak nazywa się przystanek). Po wyjściu z autobusu, bądź tramwaju należy cofnąć się 30 metrów i skręcić w lewo. NOVUMHOUSE znajduje się tuż za rogiem, przy ulicy Straszewskiego pod numerem 24.

Aby zobaczyć dojazd autobusem proszę kliknąć  ten link.

Scroll to Top

Copyright © NOVUMHOUSE. 2023. Design and execution megaweb.pl