Rezerwacja
Book

Główny budynek, recepcja
ul. Straszewskiego 24, II piętro
31-113 Kraków
POLSKA

telefon:
+48 12 422 99 20
9 – 17 (Jeśli masz pilną sprawę śmiało dzwoń 24 h na dobę)

CHAT: NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ 24H/7
FAQs i komunikacja z naszym zespołem.

hello@novumhouse.pl
Czas odpowiedzi ~24h

Komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych gości są dla nas najwyższym priorytetem. Dostosowaliśmy naszą obsługę recepcji, aby zapewnić Ci niezawodne wsparcie i pomoc podczas Twojego pobytu u nas.

Nasza obsługa recepcji telefonicznej dostępna jest 24/7, gotowa odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiązać wszelkie problemy lub obawy, które mogą Cię nurtować. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, potrzebujesz pomocy w swoim pokoju, czy po prostu szukasz rekomendacji dotyczących miasta – nasz oddany zespół jest tutaj, aby Ci pomóc o każdej porze dnia i nocy.

Dla natychmiastowego wsparcia, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać do nas e-mail w dowolnym momencie. Z dumą informujemy, że jesteśmy w stanie rozwiązać 92% wszystkich zapytań i problemów przez telefon w mniej niż 3 minuty. Nasza recepcja nie tylko umożliwia szybką i efektywną obsługę, ale także wzmacnia nasze zaangażowanie w Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Gdy Twoje obawy wymagają osobistej pomocy, miej pewność, że nasz zespół jest zawsze gotowy służyć Ci na miejscu. W większości przypadków jesteśmy w NOVUMHOUSE w 10 – 15 minut, aby zapewnić Ci komfort i zadowolenie.

Doceniamy Twoje zrozumienie i nie możemy się doczekać, aby uczynić Twój pobyt w NOVUMHOUSE niezapomnianym doświadczeniem.


NOVUMHOUSE znajduje się w samym centrum Krakowa. Wszystkie atrakcje, sklepy, puby, kluby, kawiarnie, restauracje są w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Tak samo jak i muzea, teatry oraz zabytki.

Jak do nas dojechać?

Z Dworca Głównego:

Wystarczy wsiąść w autobus jadący na przystanek Uniwersytet Jagielloński (3. przystanek). Po wyjściu z autobusu, bądź tramwaju należy cofnąć się 30 metrów i skręcić w lewo. Apartamenty Novum House znajdują się tuż za rogiem, przy ulicy Straszewskiego pod numerem 24.

Z lotniska Kraków Balice:

By dostać się z lotniska Balice do Krakowa najlepiej skorzystać z kolei podmiejskiej. Dojazd do centrum zajmuje ok. 30 minut (to naprawdę proste, a bilet można kupić w pociągu). Po przyjeździe na Dworzec Główny, należy wsiąść w tramwaj lub autobus i po przejechaniu 3 przystanków wysiąść pod Uniwersytetem Jagiellońskim (tak nazywa się przystanek). Po wyjściu z autobusu, bądź tramwaju należy cofnąć się 30 metrów i skręcić w lewo. NOVUMHOUSE znajduje się tuż za rogiem, przy ulicy Straszewskiego pod numerem 24.

Aby zobaczyć dojazd autobusem proszę kliknąć  ten link.

Scroll to Top

Copyright © NOVUMHOUSE. 2024. Design and execution megaweb.pl